inna

Dzień Dziecka w MUKS OYAMA 31.05.2023 r.
Dodał: Administrator, dnia 13.06.2023, 09:25

Z okazji Dnia Dziecka nasz klub był organizatorem pikniku rodzinnego połączonego z Turniejem Karate z okazji Dnia Dziecka. W turnieju wystartowało 54 zawodników z drawskiego klubu karate w wieku od 5 do 13 lat. Gościnnie w turnieju wzięły udział dzieci z Ukrainy trenujący w naszym klubie. Otwarcia turnieju dokonał Prezes... [więcej]

XXIV Wojewódzka Olimpiada Młodzieży w Karate Kyokushin Koszalin 27.05.2023r.
Dodał: Administrator, dnia 13.06.2023, 09:22

W dniu 20 maja odbyła się w Koszalinie Wojewódzka Olimpiada Młodzieży
Na trzech matach rywalizowało 214 zawodników (do 15 roku życia) z 16 klubów Karate Kyokushin zrzeszonych w Zachodniopomorski Okręgowy Związek Karate.

W klasyfikacji drużynowej I miejsce zdobył Szczecinecki Klub Karate Kyokushin, II miejsce i srebrny medal Koszaliński Klub Karate... [więcej]

Dodał: Administrator, dnia 01.06.2023, 13:32

Turniej z okazji Dnia Dziecka
Dodał: Administrator, dnia 23.05.2023, 18:20

Dodał: Administrator, dnia 12.02.2023, 13:19

Puchar Polski w Karate Kyokushin 17.12.22 PŁOTY
Dodał: Administrator, dnia 05.02.2023, 21:14

Podczas XXXVIII PUCHARU POLSKI KARATE KYOKUSHIN odbywającego się w 17 grudnia w PŁOTACH zawodnicy MUKS OYAMA zdobyli dwa brązowe medale.

W konkurencji kata w kategorii młodzika brązowy medal zdobył Patryk Kurłowicz, natomiast w kumite Jakub Kopysiewicz w kategorii juniora młodszego - 45 kg także sięgnął po brązowy meda.