inna

Mistrzostwa Województwa w Karate Kyokushin 13.11.2021 Szczecinek
Dodał: Administrator, dnia 14.11.2021, 19:18

W dniu wczorajszym zawodnicy MUKS OYAMA odnieśli kolejny drużynowy sukces. Podczas Mistrzostw Województwa w Karate Kyokushin, które odbyły się w Szczecinku zdobyli 17 medali( 8 złotych, 3 srebrne, 6 brązowych), co dało 2 miejsce na podium w klasyfikacji drużynowej. Pierwsze miejsce zdobył organizator Szczecinecki klub Karate Kyokushin, na trzecim miejscu uplasował się Koszaliński Klub Karate Kyokushin. W zawodach wzięło udział około 170 zawodników w wieku od 4 do 11 lat. Drawsko Pom. reprezentowało 15 zawodników i 4 sędziów sensei Karol Korczyński, sensei Andrzej Tylka, senpai Rafał Zdyr, senpai Aleksandra Mickun.

Kozioł Adam złoty medal w kat. chłopców 8 lat

W zawodach wzięli także udział Łucja Jonak i Bolewicz Antonii.
Zarząd klubu gratuluje zawodnikom wspaniałych wyników oraz ducha walki w czasie rywalizacji na macie. Dziękujemy rodzicom za dowóz dzieci na Turniej i żywiołowy doping w czasie zawodów. Wyjazd finansowany ze środków Gminy Drawsko Pom. i klubu MUKS OYAMA . Osu!